Co można zrobić z ubraniami z szafy

https://inducomp.pl/uslugi/die-cut/ Annfil Poznań: Firma sprzątająca

Podczas porządkowania szafy bardzo często możemy natrafić na nieużywane od dawna elementy naszej garderoby. Warto przemyśleć ich dalszy los. Pozostawienie ich w szafie tylko z sentymentu może okazać się większym barbarzyństwem niż np.

uszycie z nich innej rzeczy. Swoisty recykling nada naszym nieużywanym ubraniom nowe życie. Bardzo popularnym sposobem wykorzystania starych, nieużywanych ubrań jest np.

tworzenie poduszek. Przy odpowiedniej ilości materiału bardzo łatwo stworzyć możemy pomysłową koncepcję (ciekawe może być zastosowanie np. kilku różnych materiałów które się ze sobą przeplatają).

Innym sposobem wykorzystania materiału ze zużytej odzieży jest np. tworzenie z nich różnego rodzaju zabawek, ale również zupełnie nowych kreacji. To, że dana rzecz wygląda gorzej niż kilka lat temu nie oznacza, że jej elementy nie mogą zostać ponownie wykorzystane.

Nie jest to jedynie recykling dobry dla kieszeni, ale również polepsza samopoczucie. Wyrzucanie swoich ulubionych rzeczy nie należy do najprzyjemniejszych momentów.

www.chicmagazine.pl