Dragon Ball Z

www.rehvolta.pl/masaz-plecow https://granit-tk.pl/

Dragon Ball to nie bajka. To również nie kreskówka ani nawet anime. To legenda. Świat gier komputerowych powinien się wstydzić, że jak do tej pory pojawiło się tak mało produkcji pozwalających zwiedzanie dragon-ballowego świata.

Szczególnie dziwi niewielka liczba bijatyk. W końcu DBZ jest idealnym materiałem na fightera. Na szczęście, w wielki stylu lukę tę częściowo zapełnia Dragon Ball Z na kinecta. Czego można się spodziewać po tym tytule? Tego wszystkiego, czego oczekuje prawdziwy fan Goku i spółki.

Oglądając kolejne odcinki krzyczałeś kame-hame-ha i machałaś rękami w zawrotnym tempie przed telewizorem? Teraz Twoje działania mogą odnieść realny skutek w wirtualnym świecie DBZ. Gra na kinect to bardzo przyjemna bijatyka, która pozwala na starcie z pespektywy pierwszej osoby z kultowymi postaciami. W zależności od wykonywanych przez graczy ruchów, kontrolowani bohaterowie wykonują kolejne uderzenia, kopnięcia albo unikają ciosów. Możemy też przyjąć postawę do kumulowania energii i wytworzyć piękną poświatę wokół wirtualnego Vegety czy Krillina.

Oczywiście nie zabrakło też wspomnianego, legendarnego kame-hame-ha i innych super-ciosów. Każda postać ma własną charakterystykę i inne możliwości w zakresie dodatkowych ruchów. DBZ na kinecta to pozycja absolutnie obowiązkowa z punktu widzenia fana serii Dragon Ball. Wprawdzie nie będziesz tutaj szukać smoczych kul, ale możesz wziąć udział w tym, co w DBZ najlepsze – w widowiskowych walkach z niezapomnianymi postaciami.