Dwuosobowe cztery koła

kampery nowe sprzedaż molykote

Lekkość, design, szybkość, oryginalność. Miłośnicy dwuosobowych pojazdów dokładnie wiedzą o czym mowa! Trend posiadania dwuosobowych samochodów znajduje coraz to nowszych zwolenników zwłaszcza wśród mieszkańców miast.

Na czym polega ich fenomen? Dwuosobowe samochody ważą niewiele, zazwyczaj od 350 do 550 kg. Osiągają maksymalną prędkość nieprzekraczającą 50 km na godzinę.

Są więc idealne do krótkich spacerowych podróży po mieście. Właściciele takich miejskich samochodów nie muszą się martwić o miejsce do parkingu – ze względu na niewielkie gabaryty samochody dwuosobowe nie potrzebują zbyt wiele miejsca i można je zaparkować nawet w niewielkich przestrzeniach.

W świetle prawa dwuosobowe auta traktowane są tak jak motorowery. Za kierownicą dwuosobówek mogą więc zasiadać osoby, które nie mają prawa jazdy.

W przypadku niepełnoletnich wymagana jest karta motorowerowa. Podczas jazdy takim samochodem trzeba jednak zwracać szczególną ostrożność – dwuosobowe auta są mniej stabilne niż ich czterokołowe odpowiedniki.

www.wezel-stryszek-bialeblota.pl