Jak panowie łamią dress code latem?

www.stephan-keppler.de spodnie damskie

W przypadku panów najczęstszym „letnim” błędem jest zakładanie koszuli z krótkim rękawem pod marynarkę. Ta innowacja, niestety, jest bardzo niestylowa. Koszula z krótkim rękawem to koszmarny pomysł, czy to noszona pod marynarkę, czy też bez marynarki, ale z krawatem. Przywodzi na myśl pracowników kolei państwowych albo tanich firm ochroniarskich. Koszule z krótkim rękawem w niezliczonej ilości wzorów i barw świetnie się za to sprawdzą w sytuacjach nieformalnych, weekendowych, gdzie można założyć dżinsy albo bawełniane spodnie i całość potraktować całkiem na luzie.

Zatem nawet latem elegancki mężczyzna nie powinien rezygnować z długich rękawów. Jeżeli w biurze można sobie pozwolić na zdjęcie marynarki, dużo lepiej niż krótkie rękawy, będą wyglądać długie, podwinięte na wysokość łokcia. Najważniejszy dla Panów jest więc dobór odpowiedniej tkaniny. Letnie koszule powinny być w 100% z naturalnych włókien, o niskiej gramaturze materiału. Jednym słowem – jak najlżejsze.

Podobnie jest z garniturami – nie bez powodu znane manufaktury tkanin produkują tak różnorodną ilość kombinacji włókien i gramatury, by dostarczyć doskonały produkt na każdą okazję i porę roku.

https://www.e-bielizna.pl/