Kupowanie artefaktów

Wioska El Pueblo

Czasami mówi się, że wszystko jest na sprzedaż. W tym artykule spojrzymy na ten temat jednak całkowicie abstrahując od kwestii natury moralnej. Skupimy się na pewnej ciekawostce, która w kontekście wspomnianych słów jest dość interesująca.

Czy można kupić coś czego nie ma i jeszcze być zadowolonym z takiej transakcji? O dziwo, można. Miłośnicy fantastyki, no i gier komputerowych, z pewnością wiedzą, czym jest MMORPG. Laikom możemy powiedzieć w skrócie, że chodzi tutaj o gry RPG, które toczą się w Internecie i w których bierze udział wielu zawodników wcielających się w fantastyczne postaci.

W niektórych tego typu grach, właściwie za realne pieniądze, można kupić dla swoich postaci na przykład magiczne artefakty. Oczywiście, istnieją one tylko w wirtualnym świecie, czyli tak naprawdę nie istnieją. Trudno powiedzieć, czy można kupić wszystko, ale z pewnością można kupić coś, czego nie ma.

Oczywiście, jest to tylko taka ciekawostka, która nie ma większego znaczenia w kontekście przytoczonego na wstępie powiedzenia.

www.lubuskiranking.pl