Nowy Camaro

ile trwa badanie techniczne pojazdu serwis toyota poznań

Współcześnie, koncerny motoryzacyjne dość często sięgają po klasyczne modele samochodów i oferują je klientom w nowych ulepszonych wersjach. Tak też zrobił amerykański Chevrolet, który niedawno wypuścił z fabryk nowego Camaro.

Chevrolet Camaro został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych w 1966 roku i właściwie od razu zaczął cieszyć się sporą popularnością. Szacuje się, że od 1967 do 2002 roku, Amerykanie wypuścili na rynek prawie pięć milionów tego typu pojazdów, które dość powszechnie uznawane są za kultowe.

Niedawno na rynku pojawiła się nowa wersja Camaro, która designem bardzo przypomina starsze modele tego auta, jednak wyposażona jest ona również w wiele nowoczesnych rozwiązań. Współcześni klienci oczekują od aut, że będą one nie tylko szybkie i eleganckie, ale również ekonomiczne w eksploatacji, a także ekologiczne.

Współcześnie zdecydowanie bardziej rygorystyczne są również normy bezpieczeństwa. Oczywiście, nowy Camaro spełnia te wszystkie kryteria i jest naprawdę interesującą propozycją dla miłośników amerykańskich klasyków.

www.cech-rm.waw.pl