Soczyste jabłuszko

https://www.blaskjedwabiu.pl/kategorie/moda-vintage,2.html https://unhuman.pl/firm-pol-1389955036-Chada.html

Jeżeli masz duży biust, szerokie biodra, masywne ramiona, małe wcięcie w talii oraz drobne nogi, to najprawdopodobniej masz sylwetkę w kształcie „jabłka”. Jest to problematyczna figura, głównie z powodu zaburzonej proporcji ciała. Kobiety-jabłko mają skłonności do przybierania na wadze. Oczywiście są i zalety takiej figury! Jabłuszka mają piękne piersi.

Co prawda zazwyczaj są to kobietki niskiego wzrostu, które muszą uważać, aby strój ich nie skracał. Styliści radzą im unikać golfów, które powiększają biust. Najlepszym strojem dla takiej figury są tak zwane kopertowe zapięcia, które optycznie zmniejszają piersi i nadają stylizacji lekkości. Najlepszym materiałem, który podkreśli wszystkie zalety „jabłka” są włoskie dzianiny.

Sukienki, z dobrego jakościowo materiału, o prostym kroju – wysmuklają ciało. Nieodpowiednia jest jednak długość „tuż za kolano”, która optycznie skraca nogi. Warto także pamiętać o podkreślaniu słabo zarysowanej talii na przykład szerokim paskiem. Idealnym rozwiązaniem dla jabłka jest szukanie inspiracji w projektach włoskiego domu mody Armani.

Odnajdziesz tam proste, a zarazem eleganckie modele pasujące do twojej sylwetki.

www.doublefaced.de