Sport z Kinnect Sports

https://www.fotografy.eu/fotografia-wnetrz/ firma sprzątająca poznań

Jak każde nowe zjawisko, tak i gry komputerowe mają wielu przeciwników. Wprawdzie pierwsze tytuły na konsolę Atari liczą już sobie dobre dwie dekady, niemniej jednak w porównaniu z innymi mediami, komputerowa rozrywka jest jeszcze bardzo świeżym wynalazkiem – zapewne stąd liczba krytyków. Najczęściej starszych i niezbyt zaznajomionych z tematem. Niektóre argumenty są jednak całkiem trafione – jak ten o ograniczaniu aktywności ruchowej. Gry dają wiele emocji i zabawy, ale przy tym nie wymagają zwykle prawie w ogóle fizycznego wysiłku.

A może raczej powinniśmy powiedzieć… nie wymagały. Dzięki nowemu kontrolerowi od Microsoftu i grom takim, jak Kinnect Sports komputerowa rozrywka całkowicie zmienia swoje oblicze. Na czym polega seria Kinnect Sports? W jaki sposób angażuje graczy? To bardzo proste. Tytuł jest zbiorem mini-gier, które odpowiadają różnym sportowym dyscyplinom. Znajdziemy tutaj siatkówkę, kochany przez Amerykanów football, golf czy boks.

Oczywiście zadania typowe dla każdego sportu będziemy wykonywać przy użyciu własnego ciała. Możesz zapomnieć o trzymaniu pada. Zamiast tego zacznij myśleć na porządną rozgrzewką, bo bez odpowiedniego przygotowania możesz przegrać z komputerowym przeciwnikiem lub też drugim graczem. Bezdotykowy kontroler nie utrudnia również poruszania się po samym menu gry. Tytuł zbiera pochwały za bardzo ładnie przygotowany interfejs, który doskonale współpracuje z Kinectem.

Co ważne, gra jest tak przygotowana, by swobodnie mogły się w niej czuć również dzieci.