Trampki i tenisówki czyli na sportowo

bluzki dla kobiet Zarękawki ochronne

Wiele kobiet, zwłaszcza młodych, lubi ubierać się na co dzień na sportowo. Sportowy styl jest lekki, niezobowiązujący i daje nieograniczone możliwości na ciekawe stylizacje. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych butów – tenisówek lub trampek.

Ich współczesne modele przyprawiają o zawrót głowy. W niczym nie przypominają obuwia sportowego, w którym kiedyś ćwiczono na lekcjach wychowania fizycznego. Dziś bogactwo fasonów i kolorów sprawia, że każda kobieta może wybrać takie tenisówki, które trafią w jej gusta.

Spore grono pań nosi tradycyjnie trampki, które często są ozdobione przez sznurówki odblaskowe cena do dżinsów czy szortów, zestawiając to z oryginalnym t-shirtem. Jeśli wybierzesz jeden intensywny kolor tenisówek, np. różowy czy niebieski, sprawisz, że twój wygląd nabierze świeżości, lekkości i młodzieńczego wyglądu.

Tenisówki doskonale sprawdzają się również w połączeniu z sukienkami. Jest to opcja dla odważnych kobiet, które lubią bawić się modą i stawiają na oryginalność. Ciekawą propozycją są także coraz bardziej popularne trampki na wysokich podeszwach – tzw.

sneakersy.

www.kitcars.biz