UFC Personal Trainer

Czyszczenie kostki brukowej Poznań

Gdy kinect pojawił się na rynku wzbudził duży entuzjazm wśród graczy. Jednak z pewnością nie zachwycił wszystkich w równym stopniu. Wprawdzie sama idea kontrolera jest bardzo dobra, ale co z tego, jeśli nie dostajemy gier i programów, które odpowiadają naszym oczekiwaniom? Wiele pierwszych gier na Kinecta to produkcje z serii mini-gierek rodzinnych.

Takich, w które może pograć mama i taka z małym dzieckiem. A co mają z tego prawdziwi mężczyźni? Tacy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kilku godzin w GTA i Counter Strike’a? UFC Personal Trainer jest jedną z ciekawych propozycji skierowanych głównie do męskiej części gamerów – nie tylko gamerów. Poza grami, na Xboxa z Kinectem wychodzą jeszcze programy taneczne czy fitness.

To również słaba propozycja dla „twardzieli”. Za to UFC Personal Trainer trafia w samo sedno. Niektórzy użytkownicy mogą wstydzić się ćwiczeń fitness z muzyką disco w tle, ale na pewno nie pogardzą profesjonalnym treningiem przygotowanym przez specjalistów z branży MMA.

A to właśnie z ich udziałem powstawał UFC Personal Trainer. Program zawiera dziesiątki interesujących ćwiczeń, które mogą pomóc w skutecznym wzmacnianiu mięśni, poprawianiu kondycji i budowaniu lepszej sylwetki. Warto dodać, że nie są to tylko instrukcje.

Oprogramowanie śledzi ruchy gracza i zalicza udane ćwiczenia. Nie ukończymy planu, wykonując trening niepoprawnie. Co ciekawe, poćwiczyć możemy również zawodowe uderzenia i kopnięcia – zgodnie z poleceniami wymagającego trenera.