Zaakceptuj siebie!

home appliances manufacturer rehabilitacja poznan

Panie, które noszą większe rozmiary odzieży, często narzekają na swoją sylwetkę… niesłusznie! Każda kobieca figura ma swoje wady i zalety. Aby dobrze się czuć w swoim ciele, musisz je zaakceptować.

Co zrobić, aby pokochać siebie i swój rozmiar? Pamiętaj o tym, że jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna – brzmi jak banał, ale to prawda! Nie pozwól, aby rozmiar, który nosisz zawładnął twoim życiem. Naucz się ubierać w taki sposób, abyś czuła się zawsze kobieca.

Koleżanki z pracy narzekają na zbyt mały biust i płaskie pośladki? Ty to masz! Nie porównuj się do innych (prawdopodobnie inni ci zazdroszczą twoich atutów) – twoje piersi pięknie prezentują się w głęboko wyciętych dekoltach, a pośladki rewelacyjnie wyglądają w dżinsach. Masz wystający brzuszek i masywne uda? Ukryj to! Nie ma ludzi idealnych, ale ty możesz do niego dążyć! Modowe triki są po to, aby z nich korzystać.

I najważniejsze – uśmiechaj się! Kobiety, które są zadowolone z siebie wyglądają dobrze… nieważne jest wtedy, jaki noszą rozmiar ubrania.

kariera.naukowe24.waw.pl